İshakoğlu Grup  ailesi olarak uzun yıllardır yenilikçi vizyonumuz ile müşterilerimizle buluşuyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile birçok ürün ve hizmeti sizlere sunuyoruz. Kalite ve performans odaklı ürün skalamızda ağır vasıta araçlar için piyasasının en çok tercih edilen, yüksek performanslı ürünleri olan Prometeon Pirelli Ağır Vasıta Lastiklerini müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Pirelli markası lastik üretiminde dünyanın ve Türkiye’nin bir numaralı markası olmayı başarmıştır. Kaliteli ürünleri ile başarılarına her yıl bir yenisini eklemeye devam etmektedir. Pirelli uzun yıllar öncesine dayanan köklü geçmişinden elde ettiği deneyim ile ürettiği tüm ürünlerde uzun kullanım ömrü, güvenilirlik, konfor ve çevre dostu olma özelliklerinin tamamını kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Üst düzey kalitede ürünleri ve yüksek müşteri memnuniyeti ile Pirelli lastikleri Türkiye’nin en çok tercih edilen lastikleri olarak sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

Prometeon Pirelli Ağır Vasıta Lastikleri müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle piyasada bulunan en verimli ve yüksek performanslı ağır vasıta lastikleri Prometeon Pirelli Ağır Vasıta Lastikleridir. Markanın geniş ürün ve seri seçenek listesinden aracınıza en uygun olanı seçerek, üstün sürüş deneyimi yaşayabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz.