Vizyonumuz

İshakoğlu Grup olarak misyonumuz sektörümüzde insanların güvenliğini, binek ve ağır vasıta kullanıcılarının huzurlu ve güvenli yolculuğunu sağlamak, en yeni teknolojileri hayata geçirerek müşterilerinin güvenli yolculuğunu garanti etmektir.

Misyonumuz

İshakoğlu Grup uluslararası standartlara uygun hizmet ve üretim kalitesine öncülük ederek Güncel teknolojik altyapıları daima yakından takip ederek, müşteri ihtiyaçlarını analiz etmek ve vizyonumuz doğrultusunda hizmet kalitemizi arttırarak sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

%
Müşteri Memnuniyeti
Yıllık Tecrübe
Aylık Değişen Lastik
Tecrübeli Ekip

İshakoğlu grup

2012 yılında Kocaeli/Gebze ilçesinde Pirelli iş ortaklığı ile lastik sektöründe “İshakoğlu lastik ” adı ile ticari hayatına başlayan firmamız, 2012 yılında Türkiye’deki ilk lastik üreticisi olan Türk Pirelli Lastikleri AŞ.’nin yetkili satıcısı olmak suretiyle satış ve servis hizmeti vermeye başlamıştır.

Kısa süre içerisinde Pirelli’nin en büyük bayilerinden biri haline gelen firmamız 2006 yılında Cebeci/İstanbul da 2. Lastik satış ve servis mağazasını açarak büyümesine devam etmiştir. 2014 Yılında Ağır Vasıta Lastik yenileme (kaplama lastik) atölyemizi Gebze/Kocaeli ilçesinde hizmete açmış bulunmaktadır , 2014 yılından itibaren prelli novateck anlaşmamız ile tüm müşterilerimizin kaplama uygulaması ihtiyaçlarına Pirelli orijinal desenlerini kaplaması hizmeti ile sektörde Türkiye’nin lastik yenileme alanında en büyük bayilerinden biri haline gelen firmamız 2020 Yılında Rekor Kauçuk firması ile sırt kapma kauçuğu Avon Plus, Avon, Herkül markalı kamyon, otobüs ve hafif ticari araçlar için soğuk sırt kauçuğu ile Vega, Target markalı iş makinası soğuk sırt kauçuğu üretmektekte olan rekor kauçuk ile çözüm ortaklığına girmiştir.

Şirketimiz kazandığı ivme ile Pirelli otomobil lastikleri, Prometeon pirelli ağır vasıta lastikleri , Mutlu akü , Esan akü , maxion jantaş ,Pirelli novateck , Rekor kauçuk , bayilikleri ile ürün ve hizmet ağını genişleten firmamız, gelen müşteri talepleri ve sektörde büyüme yolunda herzaman ileri adım atmıştır.

İshakoğlu grup olarak hedefimiz sektördeki yenilikleri ve yılları aşan tecrübemizi birleştirerek, deneyimli uzman kadrosu ile müşterimize taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmektedir. İshakoğlu grup 2012 yılından itibaren İstanbul Avrupa yakası ve Kocaeli / Gebze ilçesinde Pirelli ağır vasıta , binek , lastik kaplama , Ağır vasıta servis konusunda müşterilerimizin herzaman ihtiyaçlarına zamanında yanıt vererek büyümeyi göz önüne almış otomotiv lastik sektöründen Türkiye de en büyük bayilerden biri olmayı başarmıştır.

Bu hedefler ışığında 2016 yılında . 10.000 m2 Çalışma Alanı ile 8.000 m2 Lastik Oteli ile müşterilerimize güler yüzle hizmet etmeye devam ediyoruz. Servisimiz aynı anda Ağır vasıta servisinde 10 araca hizmet , binek serviste 6 araca hizmet verebilecek kapasitedir. Ofisimizde 10 ayrı satış locamız, açık ve kapalı müşteri bekleme salonu, muhasebe ve bilgi işlem departmanları, 20 kişilik toplantı odası bulunmaktadır.

Kurumsal yeni yüzümüz ile hız kesmeden projelerimize devam ediyoruz. Lastik oteli projesi ile müşterilerin lastiklerini uluslararası standartlarca kabul edilmiş su, nem, güneş, ısı ve kimyasal dengesi gözetilerek kapalı ortamlarda muhafaza ediyoruz. Müşterimize hem güven veriyor hemde bütçesine faydada bulunuyoruz.