Enerji AKÜ

İshakoğlu Grup olarak hizmet vermeye başladığımız andan itibaren iş çözüm ortaklarımız olan ESAN AKÜ ve MUTLU AKÜ ile çalışmaktayız size uygun akünün tesbitinden itibare akünüzün araçlarınıza takılmasına kadar ve sonrasında alınacak aksiyonların takipçisi olalım , hava sartları kullanım koşulları ,

Yüksek marş basma gücü ile ağır vasıta ve ağır hizmet araçlarının yüksek amper gereksinimini karşılamak için özel olarak üretilen sulu akülerdir.

Esan Akü’nün teknolojik üretimi sayesinde, araçların kullanım amaçlarına göre oluşan yoğun titreşim ve sarsıntıya karşı sızdırmazlık sağlayarak, en zor şartlarda bile yüksek performans sağlar.

• Yoğun kullanım koşullarına uygun, yüksek enerji ve çevrim gereksinimlerine karşın tasarlanmış içyapıları ileyüksek performans.
• Derin deşarjlara karşın özel tasarım aktif madde ile yüksek ömür performansı.
• Aşırı vibrasyon koşullarına karşın güçlendirilmiş eleman sabitleme sistemleri.
• Özel alaşım özellikleri ile yüksek korozyon direnci ve düşük su kaybı.
• Düşük elektriksel dirençli ve özel zarf elyaflı seperatör ile yüksek saykıl ve vibrasyon performansı.

Ağır ve Süper Ağır Hizmet Ticari Araç SFB Akü 1

Ticari ve ağır ticari araçların enerji ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş, SLI teknolojisi ile üretilmiş, sulu tip akülerdir.

Yüksek titreşim dayanımı sayesinde zorlu çalışma şartlarında kullanılabilir. Ca-Ca alaşımlı ızgara yapısıyla bakım gerektirmeyen özellikte olup, uygun kullanım koşullarında ekstra bakım hizmeti gerektirmemektedir. Ağır Hizmet ve Süper Ağır Hizmet grubu olarak sınıflandırılmıştır.

Ağır Hizmet Tipi Aküler Süper Ağır Hizmet Tipi Aküler
12V 105Ah 12V 190Ah
12V 115Ah 12V 225Ah
12V 120Ah 12V 250Ah
12V 128Ah
12V 135Ah
12V 150Ah
12V 165Ah
12V 180Ah
12V 200Ah
12V 240Ah

Ağır ve Süper Ağır Hizmet Ticari Araç SFB Akü 2

Ticari ve Ağır Ticari araçların enerji ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş, SLI teknolojisi ile üretilmiş, sulu tip akülerdir.

Yüksek titreşim dayanımı sayesinde zorlu çalışma şartlarında kullanılabilir. Ca-Ca alaşımlı ızgara yapısıyla bakım gerektirmeyen özellikte olup, uygun kullanım koşullarında ekstra bakım hizmeti gerektirmemektedir. Merkezi gaz çıkış sistemi ve alev tutucu özelliği ile yüksek güvenlik sağlayan sızdırmaz kapak teknolojisine sahip Ağır Hizmet grubu akülerdir.

Ağır Hizmet Tipi Aküler
12V 105Ah
12V 135Ah
12V 150Ah
12V 165Ah
12V 180Ah
12V 200Ah

Ağır ve Süper Ağır Hizmet Ticari Araç SFB Akü 3

Ticari ve Ağır Ticari araçların enerji ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş, SLI teknolojisi ile üretilmiş, sulu tip akülerdir.

Yüksek titreşim dayanımı sayesinde zorlu çalışma şartlarında kullanılabilir. Ca-Ca alaşımlı ızgara yapısıyla bakım gerektirmeyen özellikte olup, uygun kullanım koşullarında ekstra bakım hizmeti gerektirmemektedir.

Merkezi gaz çıkış sistemi ve alev tutucu özelliği ile yüksek güvenlik sağlayan sızdırmaz kapak teknolojisine sahip, uzun ömürlü Süper Ağır Hizmet grubu akülerdir.

Süper Ağır Hizmet Tipi Aküler
12V 190Ah
12V 225Ah
12V 250Ah